Hakkımızda

Özbaş Çiçekçilik ekibi olarak, yeni yüzümüz ve yeni hizmet anlayışımız ile karşınızdayız. On-Line alışveriş sitemizin ilk kuruluş amacı, uzakta olup mağazalarımıza gelemeyen bireysel ve toptan müşterilerine hizmet sunmaktı; ancak sizlerden, ürün çeşitliliğimizi arttırmamız yönünde yoğun talepler aldık. Bu taleplere cevap verebilmek için ozbascicekcilik.com E-Ticaret Platformunun yapılmasına karar verdik. 

ozbascicekcilik.com, On-Line hizmet sunan alışveriş sitesidir. Yapay çiçek, iç ve dış mekân dekorasyon, hediyelik eşya vb. ürün çeşitleri satan, İzmir Merkez olmak üzere müşterilerine şimdi de internet sitesi üzerinden www.ozbascicekcilik.com üyelerine hizmet sunan sanal bir alışveriş ortamıdır. Özbaş Çiçekçilik, 2000 yılından beri, dekorasyonda dört mevsimin güzelliklerini, aynı çatı altında sizler için bir araya getirmektedir. Mekânlar için düşünülen tüm dekoratif yenilikler ve sizin için özel olduğunu düşündüğünüz kişilere hediyeler satın alabilmeniz için artık internetin diğer ucundayız. Yıllardır olduğu gibi bugün de Dünya’nın dört bir tarafından ithal ettiğimiz ürünleri, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Siparişlerinizin tamamını, kendi stoğumuzdan ve ilk elden, hızlı, güvenli (*) ve uygun fiyatlı olarak size ulaştırıyoruz.

10,000 çeşit ürünümüzün bulunduğu toplam 1200 metrekarelik mağazalarımızı, internet aracılığı ile artık evinize kadar getirmeyi planlıyoruz.  Güvenli ve rahat alışverişin tadını çıkarın diye.

Özbaş Çiçekçilik olarak hedefimiz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman en iyi hizmeti vermek olacaktır.


Keyifli alışverişler.